1 | FORAY Francois Xavier | Annecy | ||||||
FORAY Francois Xavier | ||||||||
64 | LECLEAC'H Lysandre | Bourges Solo | 15/11 | |||||
FORAY Francois Xavier | ||||||||
33 | LEBON Geoffrey | Pessac Se | 15/4 | |||||
ROGER Antoine | ||||||||
32 | ROGER Antoine | Bourges Solo | 15/12 | |||||
STORCK Mathieu | ||||||||
17 | STORCK Mathieu | Strasbour Uc | 15/10 | |||||
STORCK Mathieu | ||||||||
48 | VOYDE VILLE Nicolas | Annecy | 15/8 | |||||
STORCK Mathieu | ||||||||
49 | ANNIC Josselin | Dinard Lames | 15/13 | |||||
DUTET Tom Loup | ||||||||
16 | DUTET Tom Loup | Meylan Se | 15/12 | |||||
GANS Baptiste | ||||||||
9 | BARLOY Edward | Roubaix Ce | 15/13 | |||||
BARLOY Edward | ||||||||
56 | LERAY Thomas | Dijon Asptt | 15/11 | |||||
BARLOY Edward | ||||||||
41 | BRICKA Simon | Meylan Se | 15/12 | |||||
PRIEUR BLEY Martin | ||||||||
24 | PRIEUR BLEY Martin | Paris Usm | 15/7 | |||||
GANS Baptiste | ||||||||
25 | EHRMANN Florent | Strasbour Uc | 15/14 | |||||
EHRMANN Florent | ||||||||
40 | FORTABAT Clement | Mont Marsan | 15/9 | |||||
GANS Baptiste | ||||||||
57 | RAMIER Benoit | Maisons Alf | 15/3 | |||||
GANS Baptiste | ||||||||
8 | GANS Baptiste | Tarbes | 15/4 | |||||
GANS Baptiste | ||||||||
5 | LAVAL Clement | Pau Section | 15/9 | |||||
LAVAL Clement | ||||||||
60 | GARNERO Benoit | Tarbes | 15/6 | |||||
LAVAL Clement | ||||||||
37 | CAYOTTE Stephane | Strasbour Uc | 15/13 | |||||
CAYOTTE Stephane | ||||||||
28 | AUGUSTE POGGIOLI Aurelien | Paris Rcf | 15/4 | |||||
LAVAL Clement | ||||||||
21 | BROUSSE Hugo | Kremlin Csa | 15/8 | |||||
BROUSSE Hugo | ||||||||
44 | ZATKO Arthur | Tarbes | 15/8 | |||||
GUILLERMIC Titouan | ||||||||
53 | GUILLERMIC Titouan | Joue Tours | 15/14 | |||||
GUILLERMIC Titouan | ||||||||
12 | MORITZ Adrien | Levier Ce | 15/14 | |||||
LAVAL Clement | ||||||||
13 | SOURIS Alex | Pau Section | 15/14 | |||||
COMBET Remi | ||||||||
52 | COMBET Remi | Moirans Ces | 15/12 | |||||
CARILLON Thomas | ||||||||
45 | CARILLON Thomas | Dijon Asptt | 15/13 | |||||
CARILLON Thomas | ||||||||
20 | FICHOT Mathieu | Pau Section | 15/13 | |||||
CASTRO Alexandre | ||||||||
29 | CASTRO Alexandre | Paris Rcf | 15/7 | |||||
CASTRO Alexandre | ||||||||
36 | ROBERT Nicolas | Joue Tours | 15/10 | |||||
CASTRO Alexandre | ||||||||
61 | VERMANDER Pierre | Ramonville | 15/10 | |||||
BRAVI Pierre Vincent | ||||||||
4 | BRAVI Pierre Vincent | Mont Marsan | 15/9 | |||||
MIRAMON CHOY Romain | ||||||||
3 | DE VUYST Louis | Paris Rcf | 15/11 | |||||
DE VUYST Louis | ||||||||
62 | POTHET Victor | Gif Sur Yvet | 15/7 | |||||
DUPREY Quentin | ||||||||
35 | DUPREY Quentin | Cergy Ce | 15/14 | |||||
DUPREY Quentin | ||||||||
30 | GESTAS Pierre | Ramonville | 15/7 | |||||
DUPREY Quentin | ||||||||
19 | SCARPA Loris | Meylan Se | 15/8 | |||||
SCARPA Loris | ||||||||
46 | NAY Maxime | Gleize | 15/12 | |||||
BUISSON Christophe | ||||||||
51 | GABAIX HIALE Remi | Pau Section | 15/8 | |||||
BUISSON Christophe | ||||||||
14 | BUISSON Christophe | Rillieux | 15/13 | |||||
COSENTINO Vincent | ||||||||
11 | MARTY Gabriel | Pessac Se | 15/9 | |||||
MARTY Gabriel | ||||||||
54 | BALLORCA Fabien | Tarbes | 15/5 | |||||
COSENTINO Vincent | ||||||||
43 | PIGELET Baptiste | Annecy | 15/14 | |||||
COSENTINO Vincent | ||||||||
22 | COSENTINO Vincent | Rillieux | 15/13 | |||||
COSENTINO Vincent | ||||||||
27 | HIRT Harold | Tarbes | 15/8 | |||||
GOLDBERG Arthur | ||||||||
38 | GOLDBERG Arthur | Paris Usm | 15/14 | |||||
GOLDBERG Arthur | ||||||||
59 | LECLERCQ Romain | Orleans Ce | 15/14 | |||||
GIGON Adrien | ||||||||
6 | GIGON Adrien | Meylan Se | 15/14 | |||||
MIRAMON CHOY Romain | ||||||||
7 | MIRAMON CHOY Romain | Pau Section | 15/8 | |||||
MIRAMON CHOY Romain | ||||||||
58 | ROUSE Julien | Faches Ce | 15/12 | |||||
MIRAMON CHOY Romain | ||||||||
39 | VERGES Emmanuel | Dijon Asptt | 15/10 | |||||
VERGES Emmanuel | ||||||||
26 | MOUHOUD Yassine | Paris Usm | 15/3 | |||||
MIRAMON CHOY Romain | ||||||||
23 | MASSOU William | Pau Section | 15/12 | |||||
MASSOU William | ||||||||
42 | GRAS Aurelien | Paris Usm | 15/12 | |||||
COPROS Guillaume | ||||||||
55 | DHERBILLY Pierre Alexandr | Aulnay Ce | 15/4 | |||||
COPROS Guillaume | ||||||||
10 | COPROS Guillaume | Ramonville | 15/7 | |||||
MIRAMON CHOY Romain | ||||||||
15 | BARFETY Clement | Roubaix Ce | 15/12 | |||||
JOUET Vincent | ||||||||
50 | JOUET Vincent | Bourges Solo | 15/12 | |||||
JOUET Vincent | ||||||||
47 | KAS David | Besancon Rce | 15/13 | |||||
GANS Emmanuel | ||||||||
18 | GANS Emmanuel | Tarbes | 15/12 | |||||
LEGRAND Arthur | ||||||||
31 | CARREAU Remy | Le Mans Ce | 15/7 | |||||
DORLENCOURT Remi | ||||||||
34 | DORLENCOURT Remi | Caen Ec | 15/10 | |||||
LEGRAND Arthur | ||||||||
63 | PREVOST Guillaume | Paris Usm | 15/7 | |||||
LEGRAND Arthur | ||||||||
2 | LEGRAND Arthur | Kremlin Csa | 15/9 |
Document Engarde - 23/10/2006 14:59:02